Rabobank Clubkas Campagne

woensdag, 29 augustus, 2018

Ja, de Rabobank Clubkas Campagne regio Arnhem is van start gegaan! Kunnen wij op jouw stem(men) rekenen?

Alle leden van Rabobank Arnhem en Omstreken hebben via de post een uitnodiging gekregen om met een inlogcode hun stem uit te brengen.

Je kunt tot en met 11 september 5 stemmen uitbrengen op de goede doelen, verenigingen of stichtingen die hun financiën via de Rabobank laten lopen en zich voor deze editie hebben aangemeld. Je mag als lid van de Rabobank maximaal 2 stemmen geven aan popkoor o|two|six. Hoe meer stemmen, hoe groter het sponsorbedrag wij van de Rabobank krijgen!

Geen lid van Rabobank Arnhem? Je kun ons koor het hele jaar door ook gratis sponsoren door online te shoppen via sponsorkliks.

MEEZINGEN?

Zo enthousiast geworden dat je misschien wel een keer mee wilt zingen? Dat kan!
 

Kom op donderdagavond vrijblijvend naar onze repetitie in Spelzaal & Wijkaccomodatie Vredenburg, Slochterenweg 29 Arnhem. Mail even bestuur@otwosix.nl om af te spreken welke donderdag je komt kijken, luisteren en meedoen.

Voor alten, tenoren en bassen is er momenteel geen wachtlijst! En vrouwen jonger dan 40 hebben op dit moment stiekem een streepje voor als ze ons koor willen versterken.

meezingen met popkoor