Portret van onze dirigent

dinsdag, 16 januari, 2018

Emmanouil (Manolis) Levendis IS ons portret.
Hij is jong en veelzijdig en hij heeft ambities, ook voor ons koor o|two|six. Als dirigent en artistiek leider is hij verantwoordelijk voor de muzikale uitvoering van het koor. En hij verdient het om zijn eigen pagina te hebben op deze website.

MEEZINGEN?

Zo enthousiast geworden dat je misschien wel een keer mee wilt zingen? Dat kan!
 

Kom op donderdagavond vrijblijvend naar onze repetitie in Spelzaal & Wijkaccomodatie Vredenburg, Slochterenweg 29 Arnhem. Mail even bestuur@otwosix.nl om af te spreken welke donderdag je komt kijken, luisteren en meedoen.

Voor alten, tenoren en bassen is er momenteel geen wachtlijst! En vrouwen jonger dan 40 hebben op dit moment stiekem een streepje voor als ze ons koor willen versterken.

meezingen met popkoor